Naprawy dużego AGD Byczyna

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Serwis sprzętu AGD w Byczynie

Naprawa AGD Byczyna. Pogwarancyjny serwis dużego sprzętu AGD w Byczynie: ☎ 536061621. W byczyńskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużych urządzeń AGD (pralki, lodówki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, zmywarki, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Byczyna. Serwisanci nie oferują sprzedaży części zamiennych AGD. Części do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Mobilne naprawy sprzętu AGD - dojazdy do klientów na terenie Byczyny i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Byczyński serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Byczynie. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Byczyny i okolicy. Byczyńska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez byczyńskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Byczynie. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z byczyńskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Byczyna

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!