Naprawy dużego AGD Głogówek

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Serwis sprzętu AGD w Głogówku

Naprawa AGD Głogówek. Pogwarancyjny serwis dużego sprzętu AGD w Głogówku: ☎ 536061621. W głogóweckim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużych urządzeń AGD (pralki, lodówki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, zmywarki, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Głogówek. Serwisanci nie oferują sprzedaży części zamiennych AGD. Części do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Mobilne naprawy sprzętu AGD - dojazdy do klientów na terenie Głogówka i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Głogówecki serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Głogówku. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Głogówka i okolicy. Głogówecka oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez głogóweckiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Głogówku. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z głogóweckim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Głogówek

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!