Naprawy dużego AGD Głubczyce

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Serwis sprzętu AGD w Głubczycach

Naprawa AGD Głubczyce. Pogwarancyjny serwis dużego sprzętu AGD w Głubczycach: ☎ 536061621. W głubczyckim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużych urządzeń AGD (pralki, lodówki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, zmywarki, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Głubczyce. Serwisanci nie oferują sprzedaży części zamiennych AGD. Części do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Mobilne naprawy sprzętu AGD - dojazdy do klientów na terenie Głubczyc i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Głubczycki serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Głubczycach. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Głubczyc i okolicy. Głubczycka oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez głubczyckiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Głubczycach. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z głubczyckim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Głubczyce

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!