Naprawy dużego AGD Głuchołazy

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Serwis sprzętu AGD w Głuchołazach

Naprawa AGD Głuchołazy. Pogwarancyjny serwis dużego sprzętu AGD w Głuchołazach: ☎ 536061621. W głuchołaskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużych urządzeń AGD (pralki, lodówki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, zmywarki, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Głuchołazy. Serwisanci nie oferują sprzedaży części zamiennych AGD. Części do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Mobilne naprawy sprzętu AGD - dojazdy do klientów na terenie Głuchołaz i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Głuchołaski serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Głuchołazach. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Głuchołaz i okolicy. Głuchołaska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez głuchołaskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Głuchołazach. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z głuchołaskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Głuchołazy

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!