Naprawy dużego AGD Kolonowskie

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Serwis sprzętu AGD w Kolonowskiem

Naprawa AGD Kolonowskie. Pogwarancyjny serwis dużego sprzętu AGD w Kolonowskiem: ☎ 536061621. W kolonowskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużych urządzeń AGD (pralki, lodówki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, zmywarki, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Kolonowskie. Serwisanci nie oferują sprzedaży części zamiennych AGD. Części do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Mobilne naprawy sprzętu AGD - dojazdy do klientów na terenie Kolonowskiego i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Kolonowski serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Kolonowskiem. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Kolonowskiego i okolicy. Kolonowska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez kolonowskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Kolonowskiem. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z kolonowskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Kolonowskie

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!