Naprawy dużego AGD Lewin Brzeski

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Serwis sprzętu AGD w Lewinie Brzeskim

Naprawa AGD Lewin Brzeski. Pogwarancyjny serwis dużego sprzętu AGD w Lewinie Brzeskim: ☎ 536061621. W lewińskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużych urządzeń AGD (pralki, lodówki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, zmywarki, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Lewin Brzeski. Serwisanci nie oferują sprzedaży części zamiennych AGD. Części do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Mobilne naprawy sprzętu AGD - dojazdy do klientów na terenie Lewina Brzeskiego i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Lewiński serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Lewinie Brzeskim. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Lewina Brzeskiego i okolicy. Lewińska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez lewińskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Lewinie Brzeskim. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z lewińskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Lewin Brzeski

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!