Naprawy dużego AGD Namysłow

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Serwis sprzętu AGD w Namysłowie

Naprawa AGD Namysłow. Pogwarancyjny serwis dużego sprzętu AGD w Namysłowie: ☎ 536061621. W namysłowskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużych urządzeń AGD (pralki, lodówki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, zmywarki, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Namysłow. Serwisanci nie oferują sprzedaży części zamiennych AGD. Części do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Mobilne naprawy sprzętu AGD - dojazdy do klientów na terenie Namysłowa i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Namysłowski serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Namysłowie. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Namysłowa i okolicy. Namysłowska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez namysłowskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Namysłowie. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z namysłowskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Namysłow

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!