Naprawy dużego AGD Olesno

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Serwis sprzętu AGD w Oleśnie

Naprawa AGD Olesno. Pogwarancyjny serwis dużego sprzętu AGD w Oleśnie: ☎ 536061621. W oleskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużych urządzeń AGD (pralki, lodówki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, zmywarki, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Olesno. Serwisanci nie oferują sprzedaży części zamiennych AGD. Części do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Mobilne naprawy sprzętu AGD - dojazdy do klientów na terenie Olesna i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Oleski serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Oleśnie. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Olesna i okolicy. Oleska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez oleskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Oleśnie. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z oleskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Olesno

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!