Naprawy dużego AGD Opole

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Serwis sprzętu AGD w Opolu

Naprawa AGD Opole. Pogwarancyjny serwis dużego sprzętu AGD w Opolu: ☎ 536061621. W opolskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużych urządzeń AGD (pralki, lodówki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, zmywarki, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Opole. Serwisanci nie oferują sprzedaży części zamiennych AGD. Części do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Mobilne naprawy sprzętu AGD - dojazdy do klientów na terenie Opola i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Opolski serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Opolu. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Opola i okolicy. Opolska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez opolskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Opolu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z opolskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Opole

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!