Naprawy dużego AGD Otmuchów

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Serwis sprzętu AGD w Otmuchowie

Naprawa AGD Otmuchów. Pogwarancyjny serwis dużego sprzętu AGD w Otmuchowie: ☎ 536061621. W otmuchowskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużych urządzeń AGD (pralki, lodówki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, zmywarki, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Otmuchów. Serwisanci nie oferują sprzedaży części zamiennych AGD. Części do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Mobilne naprawy sprzętu AGD - dojazdy do klientów na terenie Otmuchowa i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Otmuchowski serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Otmuchowie. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Otmuchowa i okolicy. Otmuchowska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez otmuchowskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Otmuchowie. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z otmuchowskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Otmuchów

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!