Naprawy dużego AGD Ozimek

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Serwis sprzętu AGD w Ozimku

Naprawa AGD Ozimek. Pogwarancyjny serwis dużego sprzętu AGD w Ozimku: ☎ 536061621. W ozimeckim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużych urządzeń AGD (pralki, lodówki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, zmywarki, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Ozimek. Serwisanci nie oferują sprzedaży części zamiennych AGD. Części do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Mobilne naprawy sprzętu AGD - dojazdy do klientów na terenie Ozimka i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Ozimecki serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Ozimku. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Ozimka i okolicy. Ozimecka oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez ozimeckiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Ozimku. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z ozimeckim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Ozimek

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!