Naprawy dużego AGD Ujazd

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Serwis sprzętu AGD w Ujeździe

Naprawa AGD Ujazd. Pogwarancyjny serwis dużego sprzętu AGD w Ujeździe: ☎ 536061621. W ujazdowskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużych urządzeń AGD (pralki, lodówki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, zmywarki, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Ujazd. Serwisanci nie oferują sprzedaży części zamiennych AGD. Części do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Mobilne naprawy sprzętu AGD - dojazdy do klientów na terenie Ujazdu i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Ujazdowski serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Ujeździe. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Ujazdu i okolicy. Ujazdowska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez ujazdowskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Ujeździe. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z ujazdowskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Ujazd

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!